تگ‌ها
درباره وبلاگ
به تارنمای آرندتور خوش آمدید.

معرفی بهترین شهرهای ترکیه برای سفر

می‌خواهید به ترکیه سفر کنید اما نمی‌دانید کدام شهر را انتخاب کنید؟ این مقاله را برای شما نوشتیم. در این‌جا ما شهرهای مختلف ترکیه را به شما معرفی خواهیم کرد و به شما می‌گوییم هر شهری چه جاذبه‌ای دارد. پس با آرند تور همراه باشید.

بیشتر بخوانید...
نوشته تیم تحریریه آرندتور | تاریخ 1401/11/04

۱۰ نکته که هنگام سفر به استانبول باید بدانید

استانبول یکی از زیباترین مقاصد گردشگری در جهان است. گشت و گذار در استانبول نیاز به برنامه‌ریزی دقیق دارد. و یک برنامه‌ریزی دقیق، برنامه‌ای است که بر پایه‌ی مهم‌ترین نکات سفر به استانبول تهیه شده باشد. در این مقاله، آرند تور قصد دارد نکات مهم سفر به استانبول را برای‌تان بازگو کند تا سفر بهتری را تجربه کنید. 

بیشتر بخوانید...
نوشته تیم تحریریه آرندتور | تاریخ 1401/11/01

بهترین فصل سفر به دبی را بشناسید

چه زمانی به دبی سفر کنیم؟ یا بهترین فصل سفر به دبی کدام است؟ این موضوع بیش از هرچیزی به هدف‌تان از سفر به دبی بستگی دارد؛ اما فراتر از آن بهترین زمان سفر به دبی به آب‌وهوای این شهر هم بستگی دارد. در این مقاله به شما خواهیم گفت چه زمانی و چگونه به دبی سفر کنید؛ پس همراه آرند تور باشید.

بیشتر بخوانید...
نوشته تیم تحریریه آرندتور | تاریخ 1401/10/26

بهترین مناطق برای سفر یک روزه اطراف تهران کدامند؟

اگر ساکن تهران یا شهرهای اطراف هستید، بدانید که این مقاله را برای شما نوشتیم. در این‌جا به شما از ایده سفر یک روزه در اطراف شهر تهران می‌گوییم و با ایده‌هایمان میل‌تان برای گشت‌وگذار در طبیعت و فرار از زندگی ماشینی شهر پاسخ میگوییم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید...
نوشته تیم تحریریه آرندتور | تاریخ 1401/10/23

استانبول یا آنکارا؟ کدام را برای سفر انتخاب کنیم؟

ایرانیان زیادی سالیانه به شهرهای مختلف ترکیه سفر می‌کنند. استانبول محبوب‌ترین مقصد گردشگران ایرانی در سفرهای خارجی است؛ اما در این میان نباید از آنکارا غافل شد، شهر زیبا در دل فلات آناتولی که مهمترین شهر سیاسی و فرهنگی ترکیه است.

بیشتر بخوانید...
نوشته تیم تحریریه آرندتور | تاریخ 1401/10/21

معرفی بهترین مراکز خرید کیش

کیش محبوب ترین جزیره برای کسانی است که قصد دارند. مراکز خرید با سبک‌های مختلف یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های جزیره است. اگر می‌خواهید با بهترین مرکز خرید کیش آشنا شوید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

بیشتر بخوانید...
نوشته تیم تحریریه آرندتور | تاریخ 1401/10/19

صنایع دستی و سوغات قشم چیست؟

سفر به قشم سفر به سرزمین طعم‌ها و مزه‌هاست. هر کس به قشم سفر کرده با کیفی پر از ادویه بازگشته اما سوغات قشم محدود به طعم‌های رنگارنگ نمیشود. برای آشنایی بیشتر با سوغات جزیره قشم با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید...
نوشته تیم تحریریه آرندتور | تاریخ 1401/10/17

10 مکان دیدنی در استانبول که نباید از دست دهید ‌ جاذبه‌‌های استانبول

استانبول شگفت‌انگیز ترین شهر گردشگری جهان است. تنها باید در این شهر قدم زد و از جاذبه‌‌ های استانبول لذت برد. در این مقاله اما قصد داریم شما را با مهم‌ترین جاذبه های شهر استانبول آشنا کنیم، پس همراه آرند تور باشید.

بیشتر بخوانید...
نوشته صدف صبوری | تاریخ 1401/10/15